Рецепти молодості і стрункості
Новини бізнесу
24.02.2015 17:36

Рецепти молодості і стрункості

рецепты молодости

На сьогодні дуже актуальна органічна дієтична рослинна їжа. Тому що це корисно, тому що просто, смачно і красиво.

Для стрункості фігури і пружності шкіри пропоную рецепт рису з спіруліною, соняшниковим лецитином, бета каротином, соєвим соусом, солоним огірком і зернами граната.

Приготувати такий вітамінний рис простіше простого. Часу займає 12 хвилин, а смакового і естетичного задоволення вистачає на цілий день!

1 Відварюємо рис і промиваємо його гарячою водою, даємо йому хвилину відстоятися і викладаємо на тарілки.

2 Посипаємо спирулиной, поливаємо Лікарем, і соєвим соусом, додаємо за смаком аджики, прикрашаємо скибочками солоного огірка і зернятками стиглого граната.

Все. Страва готова. Без солі і без традиційного масла.

Смачно, здорово, швидко, корисно.

Особливо навесні, коли організму потрібні вітаміни і енергія - таке блюдо додасть раціону харчування неповторну свіжість і енергетичну цінність, а фігурі і шкірі молодість і красу.

Рецепт витаминно - енергетичного рису може застосовуватись і до інших зернових. Будь яка крупа, яка є під руками перетворюється в пікантну і вишукану трапезу, якщо її прикрасити і поліпшити такими органічними продуктами, як спіруліна і лецитин з бетакаротином.

Навіть самий нехитрий салат з капусти - перетворюється на витвір мистецтва разом з цими еко продуктами.

Купити органічни продукти для покращення енергетичної цінності повсякденної їжи можна в internet магазині єко продуктів  vsimshop.com

стаття  магазину всімшоп


Обновлено 24.02.2015 18:09