Що взяти в дорогу навесні? Ваша Еколавка.
05.03.2015 01:00

Що взяти в дорогу навесні? Ваша Еколавка.

«Весна це нова Любов. Ніщо так не оновлює почуття, як дивовижні весняні подорожі »

Найпрекрасніша пора року - весна, починається з несміливих проблисків сонця, що посилає свої промінчики в саму глибину землі, зігріваючи і оживляючи її від крижаних кайданів.

Довшими стають дні і погляди чоловіків, коротше стають ночі і сукні милих жінок. Світло все більше насичує радістю і хвилюванням світ, що знаходиться в передчутті нового.

Ми чекаємо нових зустрічей, нової моди, нової любові, нових подорожей, нових вражень.

Весна - пора оновлень і вимагає від нас хорошого здоров'я, щоб зустріти її радісно без загострень і повними сил для нових досягнень.

Особливо це стосується тих з нас, хто веде активний спосіб життя, багато їздить, багато говорить, спілкується з великою кількістю людей. Як ви вже здогадалися мова зараз піде про гідів, екскурсоводів і туристах.

Цих невгамовні представники людства можна порівняти з крилатими птахами, які завжди в «польоті і русі».

Вони часто забувають поїсти, вони живуть натхненням від побачених нових місць і краси життя.

Однак бувають випадки, коли одних високих емоцій недостатньо і тут на допомогу приходить рослинний органічний препарат Фітофорт. 

Фітофорт природний імуномодулятор нового покоління, здатний за пару годин зупинити починаючуюся застуду, зняти біль у горлі, протистояти вірусам і навіть досить швидко заспокоїти зубний біль.

При цьому, і це важливо, не заподіяти шкоди!

Цей диво препарат створений на основі екстракту кори та листя дуба, який уособлює собою силу, фортеця і здоров'я.

Фітофорт вже не раз «рятував»  екскурсоводів та туристів під час подорожей.

Тому, якщо Ви збираєтеся в дорогу, а Ви очевидно збираєтеся відправитися за новими враженнями з лавкою Дивних екскурсій, то захопіть з собою в дорогу Фітофорт  - фіто фортецю Вашого здоров'я!

Його можна замовити у наших партнерів еко лавки vsimshop.com  або звернутися до наших екскурсоводів і вони Вам допоможуть.