Експерт консалтинг
20.02.2016 16:19

Ексклюзив-Консалт - це новий напрямок діяльності Всеукраїнської Асоціації Підприємців і Споживачів у межах антикризового проекту  VsimTreba.

Ексклюзив-Консалт  розпочинає  діяльність  у березні 2016 року. Основна мета Ексклюзив-Консалту - комплексна допомога у вирішенні будь-яких проблем людини.


  • Успішний бізнес раптом став збитковим;
  • Неприємності сиплються з усіх боків;
  • Грошей катастрофічно не вистачає;
  • Не знаєте, де і як самореалізуватися;
  • Погіршився стан здоров'я;
  • Вас не розуміють і не цінують близькі люди, вам бракує любові...


Якщо вас ще багато чого не влаштовує в житті, це можна змінити прямо зараз!  

                         

  ДОПОМОЖЕ

Ексклюзивний консалтинг  

У нашому розумінні ексклюзивний консалтинг - це консультування і допомога з широкого кола життєво важливих для людини питань (бізнес, особисті стосунки, фінанси, кар'єра, громадська і політична діяльність, здоров'я, саморозвиток і самореалізація тощо).

Це індивідуальний підхід і комплексне вирішення проблем у будь-якій з шести основних сфер життєдіяльності людини:                

Відносиниalt

Дух

Душа

Діяльність

Блага

Тіло                                                             

Відносини - це усі стосунки і зв'язки людини в суспільстві. Найважливішими з них є стосунки з людьми з найближчого оточення (сім'я, кохана людина, друзі, колеги, соратники і партнери), а також значущі соціальні зв'язки.

Дух - це духовно-моральні аспекти життя людини (світоглядні, релігійні, моральні, культурні, наукові, естетичні тощо).

Душа - це нематеріальна сутність, внутрішній світ людини, почуття, емоції, самосвідомість.

Діяльність - це процес докладання зусиль і енергії людини для отримання бажаного результату (грошей, матеріальних благ, суспільного визнання тощо). Це насамперед бізнес, робота, творча, громадська і політична діяльність.

Блага - це блага матеріальні (гроші, житло, засоби пересування, дари природи тощо) та нематеріальні (розваги, задоволення, особові права тощо), що необхідні людині для задоволення її потреб.

Тіло - це фізичне тіло і тонкі тіла людини (енергетичне, ефірне, астральне, ментальне). Включає в себе поняття «здоров'я».

Всі ці сфери пов'язані між собою і проблематика в одній або декількох з них може негативно відбиватися і на інших.


Наші фахівці  допоможуть знайти першопричини проблем та усунути їх.

Пропонуємо кваліфіковану комплексну допомогу експертів і консультантів, що спеціалізуються на наданні специфічних послуг у галузях бізнес-консалтингу, юриспруденції, маркетингу, дизайну, психології, парапсихології, біоенергетики та ін.

Послуги надаються зареєстрованим клієнтам (фізичним і юридичним особам) після сплати реєстраційного внеску, еквівалентному 12 $.


1. БІЗНЕС - КОНСАЛТИНГ

Бізнес-консалтинг, бізнес-планування, інвестиційні бізнес-проекти, прогнозування та супровід бізнес-діяльності, різнопланова допомога у вирішенні будь-яких проблем бізнесу. Консультування і допомога в організації та вдосконаленні мережевого бізнесу (MLM, мережевого маркетингу). Підбір і навчання персоналу, корпоративні тренінги.


2. ЮРИДИЧНИЙ КОНСАЛТИНГ

Юридичні послуги, комплексне і дистанційне (через Інтернет) правове обслуговування і консультування. Підготовка юридичних документів (договорів, контрактів, претензій, позовних заяв, установчих документів, проектів законодавчих актів  тощо). Допомога у вирішенні судових справ. Переклади іноземними мовами.


3. ЕЗОТЕРИЧНИЙ КОНСАЛТИНГ

Консультування. Діагностування. Прогнозування. Допомога у вирішенні проблем в особистих (соціальних) відносинах, бізнесі. Контроль і корекція ситуацій нетрадиційними методами. Супровід діяльності.


4. ДИЗАЙНЕРСЬКІ ПОСЛУГИ

Послуги дизайнера. Розробка проектів "з нуля". Створення корпоративного стилю (логотип, брендбук). Розробка рекламних матеріалів (поліграфія, зовнішня реклама). Підготовка до друку. Верстка багатосторінкових видань (буклетів, каталогів, журналів). Дизайн пакування. Гіф-анімація. Дизайн корпоративних сайтів. Електронний живопис: портрет по фото тощо.


5. КОНСАЛТИНГ У СФЕРІ ПОЛІТИЧНОЇ ТА ГРОМАДСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Консультування та допомога у розробці стратегії і тактики політичної (суспільної) діяльності, а також у вирішенні організаційних і кадрових питань. Супровід політичної (суспільної) діяльності.


6. КАР'ЄРА

Різнопланова допомога в кар'єрному просуванні.


7. МАРКЕТИНГОВІ ПОСЛУГИ

Маркетингові послуги та підбір (перевірка) ділових партнерів.


8. КОНСАЛТИНГ У СФЕРІ ОЗДОРОВЛЕННЯ

Регресивна і тілесна психотерапія, усунення проблем зі здоров'ям. Рекомендації з оздоровлення та здорового способу життя.


ВИРІШЕННЯ СЕРЙОЗНИХ ПИТАНЬ ДЛЯ СЕРЙОЗНИХ ЛЮДЕЙ.

Ми не рекламуємо наших фахівців і якість  послуг.

ДОВІРЯЙТЕ І ПЕРЕВІРЯЙТЕ!

Конфіденційно, професійно, за справедливу оплату!     

      

Розглянемо взаємовигідні пропозиції щодо співпраці.  


Контакти:   

E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript  

Скайп: olegbur110855  

Тел .: +380931954324,  +380669556800