Home icon Головна»Учасникам»Продукція»Фітоконцентрат «НОРМОТЕНЗІУМ»
Фітоконцентрат «НОРМОТЕНЗІУМ» Печать

Захворювання серцево-судинної системи на сьогоднішній день утримують лідируючі позиції в структурі смертності і захворюваності дорослого населення економічно розвинутих країн. Найбільш поширеним захворюванням  є  артеріальна гіпертензія.

Артеріальна гіпертензія — це стійке підвищення артеріального тиску до 140/90 і вище. Згідно зі статистичними даними (МОЗ, 2004 р.), в Україні зареєстровано понад 10 мільйонів хворих на артеріальну гіпертензію. Ця хвороба є нашою платою за постійні стреси, неправильне харчування, малорухливий спосіб життя, шкідливі звички. Вона є частою причиною розвитку життєво небезпечних гострих захворювань серця (інфаркт міокарда) та мозку (інсульт), у тому числі в осіб працездатного віку. Близько 50 % всіх випадків смерті від серцево-судинних захворювань припадає на артеріальну гіпертензію. Саме вона лежить в основі виникнення та прогресування ішемічної хвороби серця, хронічних захворювань головного мозку, нирок, очей, органів, які прийнято називати «органами-мішенями».При артеріальній гіпертензії відбуваються наступні зміни в організмі:

  • звуження і втрата еластичності судин;
  • збільшення м'язової маси лівого шлуночка серця, що називається гіпертрофією;
  • прогресування атеросклерозу;
  • збільшення навантаження на нирки.

Розрізняють:

а) «есенціальну (первинну) гіпертензію» — стан, при якому спостерігається високий артеріальний тиск за відсутності очевидної причини його виникнення; «есенціальна гіпертензія» відповідає поширеному в нашій країні терміну «гіпертонічна хвороба»;
б) «вторинну гіпертензію» — даний термін вживають для визначення гіпертензії, причину якої можливо виявити, вона відповідає терміну «симптоматична гіпертензія». Тобто вторинна артеріальна гіпертензія є одним із симптомів іншого захворювання: запалення нирок, ураження ниркових артерій, розладів функції деяких залоз внутрішньої секреції та ін.
Оптимальний Нормальний Передгіпертензія Гіпертензія, 1 ступінь Гіпертензія, 2 ступінь Гіпертензія, 3 ступінь
Ступені артеріальної гіпертензії
систолітичний діастолітичний
< 120 < 80
120-130 80-85
130-140 85-90
140-160 90-100
160-180 100-110
>180 >110


Визначення «нормального» кров'яного тиску базується на проведених багатоцентрових дослідженнях на десятках тисяч людей. Було виявлено, що серед групи людей, які мають тиск 130/85 і менше, інсульти та інфаркти зустрічаються значно рідше, ніж у людей, артеріальний тиск у яких 140/90 і вище.
Артеріальний тиск потрібно намагатися підтримувати на цифрах, які не перевищують 130/85 мм рт. ст., незалежно від віку. В деяких людей побутує думка, що в старшої людини обов'язково має бути підвищений тиск. (Кажуть, наприклад, 150/100 - це моя вікова норма). Такий підхід не визнається в світі.

Фітоконцентрат «НОРМОТЕНЗІУМ»
1. Бадан товстолистий — знижує артеріальний тиск, зміцнює стінки судин, що важливо при лікуванні гіпертонічної хвороби.
2. Валеріана лікарська — зменшує збудливість і підвищує функціональну діяльність ЦНС, усуває несприятливі зміни в корі головного мозку при розумовій перевтомі, регулює серцеву діяльність, знижує артеріальний тиск, проявляє спазмолітичну дію.
3. Глід колючий — виявляє кардіотонічну, спазмолітичну, гіпотензивну, седативну та десенсибілізуючу дії. Галенові препарати глоду збільшують силу серцевих скорочень, зменшують збудливість нервової системи, регулюють кров'яний тиск (підвищений — знижують, понижений — підвищують], зумовлюють глибокий, спокійний і тривалий сон.
4. Горобина чорноплідна — рослина має гіпотензивні, спазмолітичні, протизапальні, капілярозміцнюючі, сечогінні й жовчогінні властивості. Плоди чорноплідної горобини зумовлюють гіпотензивну та спазмолітичну дію як в умовах експериментальної гіпертонії, так і у хворих на гіпертонічну хворобу.
5. Собача кропива серцева — має гіпотензивну, спазмолітичну, заспокійливу, діуретичну дії, уповільнює серцевий ритм, збільшує силу серцевих скорочень. Препарати рослини показані при гіпертонічній хворобі, серцевому неврозі, ішемічній хворобі серця.
В. Спориш звичайний— підвищує діурез, виводить з сечею надлишок іонів натрію і хлору, збільшуючи фільтрацію в ниркових клубочках і зменшуючи зворотну резорбцію в ниркових канальцях. Антитоксичні та діуретичні властивості споришу дозволяють призначити його особам з гіпертонічною хворобою та притаманному їй ендотоксикозу.
7. Фіалка триколірна — має діуретичні й спазмолітичні властивості, що важливо для осіб із гіпертензивним синдромом.
Фітоконцентрат «НОРМОТЕНЗІУМ» - це композиція пряно-смакових та лікарських рослин, розроблена для людей, які страждають на гіпертензію. Компоненти фітоконцентрату сприяють зниженню артеріального тиску, виведенню із сечею надлишку хлориду натрію, зміцнюють стінки капілярів, нормалізують роботу серцево-судинної системи, мають гіпотензивні, діуретичні та спазмолітичні властивості, що важливо для осіб із гіпертензивним синдромом.
Фітоконцентрат «НОРМОТЕНЗІУМ» рекомендується вживати для покращання роботи серцево судинної системи, а також особам, схильним до підвищення артеріального тиску:

  • при артеріальній гіпертензії;
  • для профілактики виникнення інсульту, ішемічної хвороби серця, інфаркту міокарда та інших життєво загрозливих ускладнень артеріальної гіпертензії;
  • нормалізації роботи серцево-судинної системи.

Курс вживання 1 місяць. Кількість курсів залежить від висоти артеріального тиску та самопочуття людини. Одночасно рекомендується дотримуватись збалансованого раціону харчування, обмежити вживання солі, жирних продуктів, алкоголю, покинути курити, вести здоровий спосіб життя.
НАДІЙНИЙ РЕГУЛЯТОР КРОВ'ЯНОГО ТИСКУ!
Додаткові відомості
Флакон 50 мл.


Захворювання серцево-судинної системи на сьогоднішній день утримують лідируючі позиції в структурі смертності і захворюваності дорослого населення економічно розвинутих країн. Найбільш поширеним захворюванням  є  артеріальна гіпертензія.